Start Aktualności Oferta biura Bezpłatna wycena Kontakt

Biuro rachunkowe Zamość

Bezpłatna wycena naszych usług

Zapraszamy do uzupełnienia poniższego formularza. Dzięki przesłanym danym będziemy mogli dokonać bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny naszych usług dla Państwa firmy.

Jeżeli określone, wybrane pola w poniższym formularzu Państwa nie dotyczą prosimy pozostawić wybrane pole puste lub wpisać 0.

Po otrzymaniu formularza niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem.

Formularz wyceny

Jednoosobowa działalność gospodarcza (osoba fizyczna)

Spółka z o.o.

Spółka jawna

Spółka akcyjna

Spółka cywilna

Inna

Książka przychodów i rozchodów

Ryczałt ewidencjonowany

Karta podatkowa

Rolnik ryczałtowy

Inna

TAK

NIE

Czy wiesz, że..

ZUS w 2015 roku. Znowu podwyżki. Każdy przedsiębiorca zdążył się już chyba przyzwyczaić do stałych podwyżek składek ZUS. Nie inaczej jest z początkiem roku 2015. Czytaj dalej..
Odliczenie VAT od paliwa Przypominamy, że odliczenie pełnej kwoty podatku VAT od faktur zakupowych obejmujących zakup paliwa do samochodów firmowych jest możliwy wyłącznie w przypadku posiadania aktualnego zaświadczenia VAT-1 dla danego pojazdu. Czytaj dalej..
Pensja minimalna w 2015 roku Informujemy, że od stycznia 2015 zmieniła się wysokość minimalnego wynagrodzenia. Aktualna stawka to 1750zł brutto. Przypominamy o konieczności podpisania stosownych aneksów umów. Czytaj dalej..
Rozliczenie faktury korygującej Poniżej przedstawiamy prawidłowy sposób rozliczenia faktury korygującej wystawionej dla kontrahenta przez podmiot będący czynnym płatnikiem VAT. Czytaj dalej..
Zwolnienie z vat- powrót Podatnik, który utracił prawo do zwolnienia od podatku lub dobrowolnie z niego zrezygnował, może skorzystać z niego ponownie. Czytaj dalej..